Cicero

CICERO Stapro group

Jsme česká firma, člen Stapro Group se sídlem v Pardubicích. Již od roku 1995 se zabýváme vývojem a implementací specializovaného manažerského informačního systému (MIS) pro polygrafii. Za tuto dobu jsme se stali leadrem na českém a slovenském trhu. V roce 2014 jsme úspěšně vstoupili na další trhy střední a východní Evropy. Co stojí za naším úspěchem?

MIS CICERO

MIS CICERO je vyvíjen týmem zkušených polygrafů s dlouholetou praxí, odborníků na informační technologie a programátorů. Každý informační systém je na začátku upraven přesně na míru potřebám a technologiím daného klienta a následně je našimi specialisty – konzultanty do tiskárny zaveden. Výsledkem je skvěle fungující polygrafický informační systém, který šetří práci lidem a vedení tiskárny dává informace nutné pro efektivní řízení společnosti.

„Na vývoji MIS CICERO s námi spolupracují přední tuzemští i zahraniční vývojáři.“
Stapro

Společnost STAPRO s. r. o. je významným dodavatelem informačních systémů, diagnostických přístrojů, zdravotnické techniky a zároveň i poskytovatelem služeb v oblasti informačních technologií pro zdravotnictví.

Logica

Italská společnost Logica zastřešuje vývoj, výrobu a instalaci speciálního hardwaru a softwaru pro verifikovaný sběr dat z polygrafických výrobních zařízení od tiskových strojů až po knihařské zařízení.

Progress

Americká společnost Progress Software Corporation je globální dodavatel softwarových technologií a služeb pro vývoj, provoz a řízení podnikových řešení fungujících v rozmanitých výpočetních a síťových prostředích a dále se zabývá vývojem, provozem, integrací a správou řešení v oblasti e-business.

LCS

Společnost LCS je jedním ze tří nejvýznamnějších producentů podnikových aplikací (ERP) na českém trhu. Zabývá se vývojem, implementací a podporou specializovaných informačních systémů pro výrobu, služby a obchod.

 

 

Středisko rané péče

 

 

Posláním Střediska rané péče v Pardubicích o.p.s. je zajištění služby raná péče v Pardubickém kraji a podpora vývoje dětí se zdravotním postižením z Pardubického kraje a podpora jejich rodin.

Kontakt

CICERO Stapro Group s.r.o.
Pernštýnské nám. 51
530 02 Pardubice

+420 467 003 111